Vianočný večierok LF

Letecká fakulta bilancovala najúspešnejší rok vo svojej 13-ročnej histórii v príjemnej a veselej atmosfére II. ročníka vianočného leteckého večierka. Takmer stopercentná účasť všetkých zamestnancov fakulty, vynikajúce jedlo, viac ako 60 atraktívnych ale i zaujímavých a úsmevných cien v tombole, oceňovanie najúspešnejších zamestnancov a kolektívu fakulty, vytváralo príjemnú atmosféru večierka. Spoločne sme symbolicky uzavreli rok, v ktorom sme si mimo iného pripomenuli 45-te výročie vysokoškolského leteckého vzdelávania v Košiciach. Nezabudli sme ani na tých, ktorí toľko životného šťastia nemali a vo fakultnej zbierke sme podporili aj deťúrence z detského domova vo Svidníku. Až v skorých ranných hodinách končili Tí najskalnejší s tým, že už teraz sa všetci tešíme na nasledujúci ročník.