35. Letecký ples

V priestoroch Spoločenského pavilónu v Košiciach sa dňa 15.februára 2018 konal už v poradí 35.Letecký ples ktorého organizátorom bola Letecká fakulta spolu s naším generálnym partnerom Slovak Training Academy. Ples sa niesol v duchu osláv 60.výročia leteckého vzdelávania v Košiciach. Medzi takmer 300 účastníkmi plesu sme prívitali celu radu osobnosti medzi nimi napr. rektora TUKE prof. Ing. Stanislava Kmeťa, CSc., dekana FPEDAS ŽU v Žiline prof. Ing. Miloša Poliaka, PhD., dekana PHF Ekonomickej univerzity v Bratislave prof. RNDr. Michala Tkáča, PhD., riaditeľa LPS š.p. Ing. Blažeja Zaujeca, riaditeľa vládnej letky MV SR Ing. Dalimíra Pišťanského, PhD. a samozrejme zástupcov spoločnosti Slovak Training Academy. O zábavu plesu sa postaral hlavný hosť plesu speváčka Kristína, skupina Drišľak, skupina Ružový panter a naš folklórny súbor Borievka. Podľa hodnotení účastníkov plesu to bol najvydarenejší ples v novodobej histórii našej fakulty.