Rokovanie so zástupcami amerického koncernu Raytheon a U.S Aviation Training Solutions

Dekan fakulty dnes na neformálnom pracovnom stretnutí rokoval so zástupcami amerického koncernu Raytheon a U.S Aviation Training Solutions o možnostiach rozširovania ďalšej vzájomnej spolupráce v oblasti leteckých systémov, ktorá úspešne medzi týmito spoločnostiami a fakultou prebieha už dlhšie obdobie.

Raytheon Company je poprednou nadnárodnou korporáciou so sídlom v americkom štáte Massachusetts a jeden z najväčších dodávateľov zbraní a vojenskej techniky na svete. Vyvíja obranné systémy, vyrába elektroniku a špeciálne leteckú techniku. Je to najväčší výrobca riadených striel na svete.

Spoločnosť US Aviation Training Solutions, Inc. (USATS) so sídlom v americkom štáte Florida už viac ako 30 rokov dodáva kvalitné profesionálne vojenské a komerčné výcvikové riešenia klientom z viac ako 120 krajín sveta.

Sme pevne presvedčení, že táto obojstranne výhodná spolupráca prinesie mnoho dobrého aj v budúcom období.