Možnosť publikovania | Špeciálne číslo časopisu IJERPH!

1. decembra 2019 - 20. januára 2020

Časopis IJERPH | Špeciálne číslo: Environmental Issues in Aerospace and their Impact on Public Health

Letecká fakulta TUKE v spolupráci s National and Kapodistrian University of Athens informujú a pozývajú autorov na publikovanie v Špeciálnom čísle časopisu IJERPH (International Journal of Environmental Research and Public Health, medzinárodný recenzovaný Open Access časopis), vydavateľstva MDPI.

Príspevky budú prijímané do 20. januára 2020.

Bližšie informácie na: https://www.mdpi.com/journal/ijerph/special_issues/aerospace_impact

Keywords

• climate change and air pollution research
  • experimental approach of aviation’s environmental impact