CYCU - Ponuka mobilitných programov

CYCU - Ponuka mobilitných programov

Milé študentky, milí študenti!

Taiwanská univerzita Chung Yuan Christian University ponúka mobility na nasledujúce 3 študijné programy:

1. Student Exchange program - klasická výmena. Finančné krytie je 120 000 TWD na semester / 3  530 EUR (20 000 TWD na mesiac - potrebných je 10 000 TWD). Štipendium je financované ministerstvom, s podmienkou na 4h Čínskeho jazyka týždenne.
  2. Mandarin exchange program - intenzívna jazyková príprava, 60 000 TWD na 3 mesiace (1 765,90 EUR).
  3. Full degree program (degree-seeking students) / možnosť dual diploma, odpustené školné zo strany CYCU. Je potrebné sa uchádzať o národné štipendium od Ministerstva zahraničia Taiwanu / takzvané MOFA scholaship. Finančné krytie je 30 000 TWD na mesiac (882 EUR).

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na adrese prodri.lf@tuke.sk.