Nová Fakultná odborová komisia LF TUKE pre doktorandské štúdium

Nová Fakultná odborová komisia LF TUKE pre doktorandské štúdium

Na základe rozhodnutia Vedeckej rady Leteckej fakulty Technickej univerzity v Košiciach dňa 28.2.2023 bola schválená nová štruktúra a členovia Fakultnej odborovej komisie LF TUKE, ktorú tvoria zainteresované stany zabezpečovania kvality vzdelávania:

• zodpovedné osoby a osoby zabezpečujúce profilové predmety v PhD. študijnom programe „Riadenie leteckej dopravy“ a v PhD. študijnom programe „Letecké a kozmické inžinierstvo“,
  • zodpovedné osoby za odbor habilitačného konania a inauguračného konania: „Doprava“,
  • vedúci vedecko-pedagogických pracovísk LF TUKE,
  • externý člen z leteckej praxe, národnej leteckej autority, alebo zástupca zamestnávateľov.

Ustanovujúce rokovanie FOK LF TUKE sa uskutočnilo v stredu 08.03.2023, na ktorom pán dekan doc. Ing. Peter Korba, PhD. odovzdal menovacie dekréty jej členom. V súlade s organizačným a rokovacím poriadkom si členovia zvolili predsedu FOK LF TUKE na ďalšie štvorročné obdobie, ktorým sa stal pán prof. Ing. Rudolf Andoga, PhD.

Blahoželáme a prajeme veľa úspechov v plnení poslania pri sledovaní a hodnotení doktorandského štúdia v odbore Doprava!