Možnosti stáže pre študentov v Styčnej kancelárii SR pre výskum a vývoj v Bruseli (SLORD)

Milé študentky, milí študenti.

Prinášame Vám informáciu o možnosti stáže v Styčnej kancelárii SR pre výskum a vývoj v Bruseli (SLORD).

Aktuálne sa otvára výberové konanie pre stážistov s nástupom od 1. septembra 2022, do ktorého je možno podávať prihlášky od 1. februára do 30. apríla 2022.

Stáž je určená študentom s ukončeným 1. stupňom vysokoškolského vzdelania, ktorí majú aktívnu znalosť anglického jazyka a záujem o európsku politiku, programy a nástroje v oblasti vedy, výskumu a inovácií. Okrem študentov 2. stupňa vysokoškolského štúdia je stáž vhodná aj pre absolventov. Pre získanie grantu Erasmus+ je potrebné stáž realizovať do 12 mesiacov od ukončenia štúdia.

Stáže sú 4-mesačné a k dispozícii sú 2 pozície na akademický polrok.

1. termín: 1. september – 31. december
  2. termín: 1. február – 31. máj

Podmienky stáže a všetky ďalšie potrebné informácie nájdete na odkaze nižšie:

Viac info