Informačný deň k aktuálnej grantovej výzve projektu BOWI

Informačný deň k aktuálnej grantovej výzve projektu BOWI

Udalosti

Dovoľte nám pozvať Vás na prvý slovenský informačný deň k aktuálnej grantovej výzve projektu BOWI, vďaka ktorému môžete získať 60 000 € na realizáciu vášho technologického experimentu.

Informačný deň realizujeme formou online webináru v utorok 11.1.2022 so začiatkom o 9:00. Program informačného dňa:

• úvodná informácia o projekte BOWI,
  • možnosti a podmienky pre získanie grantu,
  • parametre grantovej výzvy, prihlasovací portál a potrebná administratíva,
  • termíny a spôsoby hodnotenia podaných žiadostí,
  • dizajnovanie experimentov a príklad experimentu (skúsenosti z predchádzajúcich výziev)

Podujatie prebehne v slovenskom jazyku, s výnimkou krátkeho vstupu našich partnerov z projektu BOWI a DigitalHubLogistic Dortmund v angličtine (bez tlmočenia).

Informačný deň je organizovaný on-line a pre účasť je potrebné sa registrovať cez tento registračný formulár. Po registrácií Vám bude zaslaný link na pripojenie.

Už teraz Vám ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na vašu účasť.
Zároveň Vás chceme povzbudiť, aby ste nám v rámci odpovede na mail dih@uvptechnicom.sk zaslali svoje otázky, prípadne tipy na témy a súvislosti, ktoré Vás vzhľadom na projektovú žiadosť zaujímajú najviac.

O projekte BOWI