Imatrikulácia študentov 1. ročníka bakalárskeho denného štúdia Leteckej fakulty TUKE

Udalosti

Imatrikulácia je slávnostnou akademickou udalosťou v živote fakulty, počas ktorej sú noví vysokoškolskí študenti predstavení dekanovi fakulty a ďalším členom akademickej obce fakulty. Slávnostnou imatrikuláciou a imatrikulačným sľubom potvrdzujú študenti vstup do akademickej obce Leteckej fakulty TUKE.

Imatrikulačná slávnosť sa uskutoční dňa 3.10.2023 v Aule Maxima na Letnej 9 so začiatkom o 10.00 hod.

Príchod študentov do vestibulu Auly Maxima je v čase od 09.15 do 09.30 hod.

Výučba pre študentov 1. ročníka bakalárskeho denného štúdia je na deň 3.10.2023 zrušená.

Program imatrikulácie:

1. Príchod imatrikulačného kolégia, štátna hymna SR

2. Otvorenie imatrikulačnej slávnosti

3. Imatrikulačný sľub zástupcu študentov LF

4. Predstavenie študentov akademickej obci LF

5. Príhovor dekana LF

6. Gaudeamus igitur – študentská hymna

7. Odchod imatrikulačného kolégia, ukončenie imatrikulácie

Účasť študentov 1. ročníka bakalárskeho denného štúdia na imatrikulačnej slávnosti je POVINNÁ!

Pre účasť na slávnosti je žiadúce primerané spoločenské oblečenie.